0%

Красиві номери

Vipnumber.kiev.ua

У наш час важко уявити своє життя або будь-якої іншої людини без мобільного телефону. Все наше життя, спілкування, бізнес щільно пов’язані між собою. Мобільний зв’язок розвивається з колоссальнойa швидкістю, ще недавно у нас були стаціонарні телефони та й то не у всіх, потім з’явився перший мобільний оператор ЮМС з кодом 050 який в подальшому був викуплений найбільшою фірмою МТС. Практично відразу ж утворився ще один мобільний оператор Київстар з кодом 067. В подальшому ці оператори вигадували віртуальних операторів як наприклад ЮМС (МТС) Джинс або у Київстару Діджус, для того щоб залучити більшу кількість абонентів на свою сторону. Це була справжня війна між цими двома операторами за абонентів. На той момент хтось навіть і не замислювався які цифри в його номері, купуючи номер телефону звичайний користувач не міг навіть і подумати що його номер з чотирма сімками на кінці в наш час буде вважатися гарним а з шістьма золотим.

Спочатку мобільний зв’язок був досить дорогий і не кожному абоненту доступний, але за рахунок розвитку і конкуренції між двома на той момент мобільними операторами МТС і Київстар за кількість залучених абонентів, мобільні оператори придумували безліч акцій для переманювання людей до себе і цим же опускаючи ціну на зв’язок. Великий прорив в доступності спілкування вніс новий оператор Лайф з кодом 063, який щоб привернути до себе абонентів, після того як Оператори МТС і Київстар вже практично поділили між собою користувачів мобільним зв’язком в Україні, надал можливість спілкуватися між користувачами Лайф абсолютно безкоштовно.

Номери, що надаються

Номери Київстар

Київстар надає гарні і золоті номери з тарифами: єдина країна, XXL і базовий.

Номери МТС

Мобільному оператору МТС вже багато років. І номери вказаного оператора з кожним днем заканчиваються все швидше і швидше.

Номери Life

Крім гарних і золотих номерів, Лайф надає платинові номера (самі рідкісні в Україні)

Парні номери

Парні номери – це пари номерів різних операторів, які відрізняються кодом мобільного оператора.
color
http://infolife.com.ua/wp-content/themes/yunik_13/yunik-installable/
http://infolife.com.ua?lang=uk/
##52b3d9
style1
scrollauto
Loading posts...
#555555
on
none
loading
#555555
Sort Gallery
http://infolife.com.ua/wp-content/themes/yunik_13/yunik-installable
on
yes
yes
off
off
Newsletter Input text
off
off

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co