Содержание
вступ
Усі люблять те, що дається легко. І, звичайно, хто хотів би вийти із зони комфорту, щоб отримати те, що легко отримати. Люди – істоти, які створюють комфорт, тому зручність стала основним аспектом кожної галузі.
Чому, на вашу думку, електронна комерція має великий успіх? Підприємства електронної комерції мають мережу, щоб продавати зручність своїм споживачам. Їхній споживач може легко випити чаю вдома та купити майже будь-що, не виходячи з дому. Більше того, речі доставляють до порога.
Вся подяка технологіям. Якщо ви хочете знати про революційні технології від Golden Profit.
Однак чи знаєте ви, що інтеграція технологій негативно впливає на вашу фінансову стабільність? Наша звичка витрачати гроші спонукає до поганого способу життя та, очевидно, заважає нашому фінансовому циклу.
Ключові фактори, які негативно впливають на вашу фінансову стабільність
Тут ми висвітлили фактори, які негативно впливають на ваш фінансовий цикл.
- Схильний не помічати фінансовий потік
- Відсутність бюджетного забезпечення
- Безрозсудні витрати
- Взяття боргів
- Витрати, що заважають
Давайте розглянемо ці моменти до деталей.
1. Схильний не помічати фінансовий потік
Ми схильні забувати дрібниці. Така практика продовжується і в нашому фінансовому потоці. Щоразу, коли ми робимо невеликі платежі, ми майже не дивимося на баланс свого рахунку. Однак ці невеликі витрати та відсутність обліку викликають шок, якщо розглядати їх у цілому.
Нездатність відстежувати невеликі витрати погано впливає на вашу фінансову стабільність. Ці невеликі витрати складаються з дрібних і непотрібних товарів. Якщо ви переглянете їх, ви побачите, що деякі з витрат є небажаними і з’їдають занадто багато вашого місячного бюджету.
Тому дуже важливо стежити за всіма своїми витратами та зупинити непотрібний потік фінансів.
2. Необслуговування бюджету
Якщо ви фінансово нестабільні, то у всьому виною ваше відсутність планування бюджету. Незалежно від того, скільки ви заробляєте, якщо ви можете бюджетувати його відповідно, ви зможете жити фінансово стабільним життям. Ви можете активно стежити за витратами, уникнути будь-яких фінансових лазівок і запобігти фінансовій рецесії.
Почніть із встановлення ліміту своїх витрат і записуйте кожен пенні, який ви витрачаєте щомісяця. Потім ви можете оцінити та знайти сфери, які отримують непотрібні витрати.
3. Необдумані витрати
Необдумані витрати або імпульсивні покупки з’їдають більшу частину вашого заробітку. І такі витрати відбуваються здебільшого за допомогою карток, а не фізичних грошей. Наш досвід показує, що хоча ваша кредитна картка є вашим єдиним компаньйоном, який дає вам доступ до готівки під час кризи, це також трюк, який ви витрачаєте на речі, які навіть не потрібні.
Ніхто не усвідомлює, що кредитні картки приносять більше шкоди, ніж користі, поки не отримають рахунок за кредитну картку в кінці місяця. І найгірше те, що ви навіть не маєте права прочитати виписку з картки та речі, які ви купили за допомогою картки.
4. Взяття боргів
Це завжди хороший варіант, щоб спочатку розвантажити youtube, перш ніж знову брати кредит. Однак було видно, що борг може бути нескінченним циклом. Наприклад, ми бачили, як люди беруть борги, щоб погасити свої початкові борги, і цей цикл продовжується.
Борг тісно пов’язаний з надмірними витратами. І якщо ви загрузли в боргах, то вся провина ваших планів управління боргами. Якщо ви заборгували, вам слід докласти зусиль, щоб розірвати це порочне коло, створивши фінансову структуру, щоб розумно погасити свій борг.
5. Витрати, що заважають
Ми чули, як люди казали, що вони купили речі лише тому, що вони нові на ринку, або вони вам просто сподобалися. Це нормально, що ви час від часу піддаєтеся своїм імпульсам, але якщо це стане вашою звичкою, ви точно запрошуєте фінансову стабільність.
Якщо ви належите до людей, які купують будь-що лише тому, що вам подобається, вам давно пора припинити це робити. Це приносить більше шкоди, ніж користі.
Висновок
Ось у вас це; Тепер ви знаєте основні фактори, які негативно вплинули на вашу фінансову стабільність. Які ключові фактори нагадують вашу поточну фінансову стабільність, повідомте нам.