Содержание
Готувати на грилі виглядає легко, коли хтось, хто знає, що робить, тримає щипці. Однак, коли ти хлопець із написом «Поцілуй мене, я шеф-кухар!» фартух — ми сподіваємося, що ви справді не носите такий — гриль раптом стає дуже легко зіпсувати. Це тому, що барбекю – це щось більше, ніж просто розпалювати вогонь і кидати м’ясо та овочі на решітку. Правильні налаштування можуть перетворити вашу страву з хорошої на чудову… але неправильні можуть перетворити її з чудової на «Що, в біса, ви зробили з цією бідною коровою?»
Щоб уникнути останнього, ми запитали трьох експертів-грильників про найпоширеніші помилки, які вони роблять на грилі. Швидше за все, незалежно від того, скільки разів ви їли барбекю, ви приготували принаймні кілька.
10 поширених помилок гриля
#1) Ви не терплячий
Збільшення температури для прискорення процесу смаження також збільшує ймовірність того, що ви зіпсуєте все, що готуєте. «Ви не можете поспішати», — каже шеф-кухар Пол Кірк, співавтор «Найкращого барбекю в Америці». «Вам потрібне терпіння, щоб дозволити тому, що ви готуєте, приготуватися».
#2) Їжа занадто холодна
«Перш ніж класти все, що ви збираєтеся смажити на грилі, дайте йому нагрітися до кімнатної температури», — каже А. Корт Сіннес, автор книги «The New Gas Grill Gourmet». Наприклад, якщо ви готуєте стейк, вийміть його з холодильника принаймні за годину до того, як смажити.
#3) Вогонь надто великий
Так, ми знаємо, вогонь — це круто. Але використовувати паяльну лампу, щоб смажити собачку, необов’язково. Кірк пропонує дотримуватися цих вказівок для належної інтенсивності тепла:
• Курка: середня
• Рибне філе: Середньо-високе
• Стейки: гарячіше пекельних ям
#4) Ви не смажите жирну їжу безпосередньо на вогні
Смаження жирної їжі, як-от гамбургери, курячі, свинячі та яловичі стейки, на відкритому вогні призведе до того, що зовнішня сторона обвуглиться, а всередині приготується будь-якої готовності, яку ви бажаєте (ви не повинні віддавати перевагу нічого більше ніж середнього).
#5) Ви смажите овочі прямо на вогні
Овочі, такі як спаржа, цибуля, гриби та перець, слід готувати поблизу відкритого вогню, але не на ньому, щоб надати їм аромату диму. Тільки не забудьте відірвати їх, поки їхній колір ще яскравий.