Ми всі знаємо, що все, що ми робимо, залежить від наших когнітивних можливостей. Але не всі розуміють, наскільки. І якщо ви не усвідомлюєте, наскільки це може вплинути на ваше життя, тоді вас чекає тривожний дзвінок. Дослідження психологічного впливу грошей показало, що гроші можуть мати глибокий вплив на поведінку, набагато більше, ніж більшість людей усвідомлюють. Насправді в деякі психологічні та поведінкові ефекти грошей навіть важко повірити.
Ідея про те, що гроші мають такий глибокий вплив, навряд чи здивує, якщо задуматися. Гроші є засобом задоволення життєвих потреб, і в багатьох випадках для більшості людей це єдиний доступний засіб для задоволення цих потреб. Отже, коли ваше прийняття рішень спотворюється через величезний тиск грошей, це стає питанням життя чи смерті. Дуже легко маніпулювати людьми, коли на кону так багато. І більшість людей не хотіли б розуміти, як це працює. Вибір полягає в тому, щоб сприймати себе як жертву або дивитися зверхньо на тих, ким маніпулюють гроші.
Як тільки ви визнаєте, що гроші можуть впливати на ваші думки та поведінку, наступне, що потрібно зробити, це подумати про ці психологічні наслідки на більш глибокому рівні, не впадаючи у відчай і не блокуючи себе всіма необхідними засобами. Прибуток біткоіни це система торгівлі біткойнами, яка дозволяє користувачам заробляти гроші шляхом купівлі та продажу біткойнів. Bitcoin profit має низку функцій, включаючи функцію автоматичної купівлі та продажу, яка допомагає користувачам заробляти гроші на своїх інвестиціях.
Зараз біткойн повільно починає інтегруватися з самосвідомістю людини.
Вперше за багато років важливі технології стають частиною нашого повсякденного життя. Він називається біткойн, і люди починають усвідомлювати його важливість, а також досліджувати, що він може запропонувати. Незважаючи на те, що криптовалюти існують лише близько десяти років, біткойн уже породив сотні допоміжних компаній, таких як Ethereum і Litecoin. Спираючись на психологію та філософію теорії ігор, біткойн став вирішенням деяких наших найбільших проблем, створивши залежність від криптовалют замість традиційних валют.
Перша в світі цифрова валюта, біткойн – це не просто інструмент для полегшення та прискорення транзакцій. Це стало нав’язливою ідеєю. Придбання біткойнів тепер є новим символом статусу, яким захоплювалися ті, хто знає, але уникали маси. Вони не тільки мають невід’ємну цінність, але й є ознакою багатства та цінності людини.
Біткойн вже викликав хвилю на фондових ринках, де в цю альтернативну валюту було влито сотні мільйонів доларів. Ринок все ще дуже молодий, оскільки невеликі компанії починають приймати біткойни як форму оплати. Однак для біткойнів і криптовалют загалом світле майбутнє, оскільки в них є набагато більше, ніж здається на перший погляд.
Біткойн стає частиною вашої особистості.
Біткойн — це цифрова валюта, яка використовує математику для контролю вартості грошей і захисту транзакцій. Останніми роками популярність і доступність біткоіни зростають. Біткойн дозволяє людям цифрово надсилати та отримувати монети без використання банку чи платіжного процесора.
Якщо ви є власником біткойнів, ви тепер один із тих, хто контролює потік і безпеку грошей.
Використовуючи цифрове програмне забезпечення, яке керує вашим комп’ютером розв’язувати математичні задачі, ви можете «добувати» біткоіни. Якщо ваш комп’ютер достатньо потужний, щоб розв’язувати ці математичні задачі швидше за інші, ви отримаєте винагороду у вигляді монет. Це єдиний спосіб виготовлення монет, що означає, що кількість біткойнів в обігу залишається незмінною. Це робить його дефляційним, на відміну від фіатних валют, де нові гроші можуть бути надруковані центральним банком.
Це метод генерації біткойнів називається майнінгом. Це децентралізований, розподілений процес, який ніхто не може контролювати. Щодня до системи додається фіксована сума нових грошей і не більше, що стримує інфляцію. Математичне завдання, яке потрібно розв’язати, може бути складним, але робити це стає легше з кожною новою монетою, випущеною в систему. Це означає, що з часом це завдання стає все важчим і важчим для майнерів, оскільки видобувається більше біткойнів.
Bitcoin як валюта
Біткойн — це цифрова валюта, яка створюється та використовується в електронному вигляді, але не існує у фізичному світі. Цифрові валюти працюють так: спочатку люди вимагають обліковий запис у постачальника онлайн-послуг. Потім вони використовують службу для надсилання та отримання грошей або інших цифрових активів від інших людей, які мають облікові записи в тій самій службі. Наразі всі цифрові валюти мають багато тих самих рис, що й фізичні валюти: ними можна торгувати, використовувати для купівлі речей і вони підпорядковуються тим самим ринковим силам, що впливають на ціни інших товарів.
Торгувати біткойном можна так само, як і будь-яким іншим товаром або іноземною валютою. Купівля біткойнів все ще технічно є громіздким процесом, який не підходить для людей, які не мають технічного досвіду. Однак тепер все більше компаній приймають платежі в біткойнах. Деякі організації навіть почали будувати біткойн-банкомати, які обмінюють біткойни на готівку або навпаки.