Біткойн залишився в засобах масової інформації з різних причин. Однією з ключових причин є неприязнь уряду та банків. Все завдяки тому, що вони суперечать їм, коли справа доходить до їх влади та потенціалу на ринку. Він має можливість друкувати певну кількість грошей, що робить його одним із найцінніших лежачих поліцейських. Є ще багато країн, які заборонили цифрові валюти, зокрема біткойн. Що ж, ми не можемо просто заперечувати, коли мова йде про емоції, які зіграли життєво важливу роль у значному розвитку цифрової валюти. Страх втратити монополію змусив уряди багатьох країн заборонити біткойн. Страх втратити величезні прибутки, коли справа доходить до попиту на біткойни, може виявити, що кілька інших цифрових монет також заборонено. Як щодо перевірки країн, які заборонили біткойн. Якщо ви хочете отримувати пасивний дохід, то можете почніть торгувати біткойнами зараз.

Болівія. Однією з перших країн, яка заборонила біткойн, є Болівія. Центральний банк цієї країни вперше висловився за заборону цього, оскільки вони стверджували, що це не може регулюватися ні ними, ні законом країни. Заборона набула чинності в червні 2014 року, тоді як біткойн залишається одним з найкращих прикладів для них відмовитися від своєї економіки, яка змусила їх прийняти це рішення. Центральний банк цієї країни швидко заборонив її використовувати людям і навіть заборонив конвертувати її в будь-яку іншу валюту. Вони можуть працювати лише на спеціальних умовах, затверджених провідними фінансовими установами країни.

Китай. Наступним у цьому списку є Китай, який був заборонений у грудні 2013 року його банком під назвою Народний банк Китаю. Вони назвали причину, заявивши, що це незаконний зв’язок між наркотиками та торгівлею зброєю. Можна вважати, що це остання розробка, яка має потенціал для повного скорочення цифрової валюти, якою торгують і майніють у всьому світі. Є кілька державних установ, які підняли свій голос проти біткойна та його використання. Багато банків і фінансових компаній зберегли заборону на це. Таким чином, як майнінг, так і торгівля одним і тим же на різних біржах або на будь-якій торговій платформі заборонені з 2017 року. У вересні 178 цифрових платформ були проскановані та остаточно заборонені у 2018 році, які працюють з цифровою валютою.

Алжир = Відповідно до законодавства Алжиру, використання цифрової валюти може бути заборонено в 2018 році. Існує Закон про фінанси, який забороняє використання цифрової валюти. Незаконно використовувати біткойни для купівлі, продажу чи володіння ними в будь-якій формі. Це можна зробити за допомогою віртуальної валюти, яка використовується багатьма користувачами по всьому світу. Тому він дискримінується через відсутність будь-якої підтримки, що надходить від паперових грошей чи монет, або навіть використання будь-яких платежів кредитною карткою. Будь-яке порушення може сприяти зменшенню кількості притягнутих до відповідальності за різними нормами та правилами. Біткойн залишається популярним продуктом у фінансовій галузі. Однак, коли ми бачимо відсутність будь-якого центрального регулюючого органу, щоб уникнути занепокоєння будь-якої нації щодо його використання та його присутності, він заборонений і не може використовуватися жодним чином.

Марокко. Наступною країною, яка заборонить цю цифрову монету, є Марокко, яка набула чинності в 2017 році. Основними причинами, чому вони заборонили цю монету, є проблеми з безпекою та пов’язані з нею ризики, оскільки можна побачити приховану платіжну систему, яка виконується за допомогою біткойн. Можна знайти низку фінансових операцій, що відбуваються в різних країнах, які визнані незаконними та з різними іноземними грошима, як вважає їхній центральний банк під назвою AL, Maghrib стверджує марокканський офіс іноземної валюти. У цій країні, якщо ви торгуєте біткойнами або будь-якою іншою цифровою валютою, вас карають за те саме. Однак, незважаючи на заборону, ця країна є однією з провідних країн Африки, де торгівля біткойнами або будь-якою іншою цифровою валютою залишається на вершині. Вона займає четверте місце після Нігерії, Кенії та Південної Африки, оскільки вони залишаються на вершині в Африці.

Це ще не все, і у нас є інші країни, такі як Північна Македонія, Саудівська Аравія, а тепер і Індія, які, схоже, заборонили біткойн та інші цифрові валюти, які постають на нашому шляху.

От admin