Біткойн часто пророкують як майбутнє цифрових грошей і називають цифровим золотом, тоді як його аналог Ethereum асоціюється зі срібним золотом. Однак криптовалюти не діють як золото. На відміну від цього дорогоцінного металу, біткойн зіткнеться з дефіцитом, і його пропозиція обмежена, з лімітом монет у 21 мільйон, який не буде перевищено, коли ця цифрова валюта досягне його. Навіщо його розробникам будувати актив, зосереджений навколо обмеженої пропозиції монет? І куди рухається біткойн, коли кожен токен буде видобуто? Ці два запитання часто виникають у головах новачків у криптовалютах, які знають, що криптовалютні інвестиції виходять за рамки перевірки ціни біткойна сьогодні.

До речі, правда полягає в тому, що очікується, що обмежена кількість монет буде досягнута через багато років. Оскільки захоплення криптовалютою виправдане, а найстаріша та найнадійніша з них – біткойн – є хорошим запасом вартості, вона може користуватися такою ж популярністю, яка принесла їй славу в її золоті дні.

Світ був у божевіллі, коли в листопаді 2021 року цей інвестиційний інструмент досяг свого історичного максимуму, а настрої інвесторів досягли безпрецедентного рівня. Однак ні для кого не секрет, що з тих пір ринок криптовалюти переживає бурхливий рух. Минулий рік був одним із найбурхливіших, які коли-небудь доводилося переживати інвесторам: занепад кількох криптоімперій, істерики на ринку та, як наслідок, значні обсяги проданої цифрової валюти.

Але 2023 рік розпочався на більш позитивній ноті: ціна біткойна повільно, але впевнено оговтувалася від уламків і підняла за собою своїх конкурентів. Настрої інвесторів знову позитивні, а це означає, що вивчення тонкощів криптовалюти починається зі світового лідера криптовалюти – біткойна.

Провідна цифрова валюта неспроста займає найвище місце, тож давайте дізнаємося, що робить її безпечною для занурення у невідомі та непередбачувані води криптовалюти.

Біткойн – це улюблена криптовалюта світу

Хоча біткойн був першою успішною спробою створити життєздатну та загальноприйняту криптовалюту, було кілька спроб, перш ніж він побачив світло. Бажання децентралізованих фінансів увійти в економічний світ було сильним і підтримувалося розробниками, які вірили в потенціал децентралізованої системи, де кожна особа контролює свої кошти та транзакції. Незважаючи на те, що переваги децентралізації у фінансовому секторі незаперечні, не дивно, що криптовалюти зазнають неабияку частку трансформацій, поки не стануть так само добре реалізовані, як інші традиційні інвестиційні інструменти.

Крипторинок протягом усього часу переживав турбулентність і боротьбу, стикаючись як із хвилюванням, так і скептицизмом. Якщо інституції спочатку ставили криптовалюти до стіни, останнім часом вони почали розігріватися до цієї ідеї та шукати способи експериментувати з нею. А коли справа доходить до бізнес-сфери, багато підприємств звертаються до біткойнів як до підприємства, щоб урізноманітнити спектр методів оплати, які пропонуються клієнтам.

Біткойн переміг тих, хто сумнівався

Велика «B» пройшла шлях, який був зовсім не гладким, зазнаючи багатьох падінь і помпів, оскільки різні фактори впливали на ринок. Зростання впровадження біткойна почалося повільно, частково через те, що це була нова технологія та бракувала необхідної інфраструктури. Лише кілька любителів могли здійснювати транзакції в біткойнах, що вважалося радше революцією в розробці програмного забезпечення, ніж потенційно трансформуючим фінансовим феноменом. Спочатку він коштував майже нічого, і лише в лютому 2011 року він досяг $1. Це був момент, коли шоу почалося, і його траєкторія почала змінюватися. До червня того ж року він зріс у 30 разів, і його популярність йшла пліч-о-пліч із зростанням популярності.

У наступні роки спостерігалося все більше висвітлення в засобах масової інформації, оскільки знаменитості проливали світло на цю нову технологію та рекламували її в різних соціальних мережах. Це змусило інвесторів розглянути тенденцію, щоб залучити більше клієнтів, особливо тих, хто підтримує цифрові гроші та їхні переваги.

Після свого історичного максимуму в листопаді 2021 року цінова траєкторія правлячої криптовалюти почала змінюватися, оскільки вона боролася з рештою ринку. Проте коливання та падіння не є чимось новим на фінансовому ринку. Вони відбуваються в середньому кожні кілька років і тривають довше у сфері криптовалют через їх відносну новизну на сцені порівняно з традиційними активами.

Біткойн демонструє найбільше визнання

Біткойн став найбільш поширеною криптовалютою, що надихає на створення інших подібних проектів. Деякі з найпотужніших функцій, які підтримують популярність цієї криптовалюти, включають спрощення віддаленої торгівлі та використання механізмів безпеки. Якщо ви плануєте придбати біткойн для інвестицій або торгівлі, ви можете створити обліковий запис на великій і широко використовуваній біржі та почати свою подорож.

Найпопулярніші бренди у світі почали приймати крипто-платежі та продавати свої новинки через соціальні мережі, блоги та, зрештою, призвести до «сарафанного радіо», де новини поширювалися та залучали клієнтів. Варіанти використання біткойна змусили великі компанії прийняти його як форму оплати в обмін на свої пропозиції, причому Microsoft, Wikipedia, Whole Foods, KFC і Home Depot були лише деякими з гучних імен у списку.

Остаточний дубль

З початком 2023 року криптовалютний ринок демонструє ознаки відновлення, що призводить до збільшення залучення інвесторів і надії на світле майбутнє для біткойнів. Інституційні гроші були влиті в цю галузь на цьому шляху, і все більше і більше країн прагнуть регулювати біткойн і створити безпечне середовище для його розвитку.

Інтернет рясніє торговими порадами, порадами та прогнозами. Однак, як правило, занурюючись у крипто-води, рекомендується вибирати найбільш відомі та продані цифрові монети. І оскільки біткойн є провідною у світі криптовалютою та проектом, який проклав шлях для своїх аналогів, не дивно, що інвестори покладаються на нього, коли розробляють довгострокові інвестиційні стратегії.

От admin