Блакитне світло, яке випромінює електронні пристрої, на які ми зазвичай приклеюємо, може завдати невимовної шкоди шкірі під час тривалого використання. Окрім ризику для здоров’я вашої шкіри, це також може спричинити напругу ваших очей.

Але спочатку давайте розберемося, що таке синє світло, адже ви можете мінімізувати його вплив, практикуючи деякі здорові звички, які, у свою чергу, добре доглядатимуть за вашою шкірою.

Що таке блакитне світло?

Синє світло — це видимий відтінок світла з довжиною хвилі від 400 до 450 нанометрів. Кажуть, що це викликає занепокоєння, оскільки він несе більше енергії на фотон світла, ніж інші шість кольорів видимого спектру.

Вплив синього світла

Оскільки онлайн-навчання монополізувало початок 2022-23 навчального року, студенти проводять майже вісім годин на день перед екранами. Надмірний час перед екраном, особливо для школярів або тих, хто хоче отримати ступінь магістра онлайн, може спричинити сухість очей, напругу, розмитість зору та погіршити сон.

Зазвичай використовувані гаджети, такі як смартфон, комп’ютер або ноутбук, випромінюють синє світло, яке шкідливе не лише для очей, але й для шкіри через фотостаріння, яке, як відомо, послаблює бар’єри шкіри.

Способи захисту від синього світла

Блакитне світло — це не нове явище, про яке варто турбуватися. Окрім гаджетів, значна кількість синього світла присутня в сонячних променях UVB та UVA. Інші світлодіодні гаджети та люмінесцентні лампи також випромінюють блакитне світло, але через те, що люди занадто часто користуються телефонами та комп’ютерами, шанси погіршення стану шкіри стають значно вищими. Ось чотири корисні поради щодо запобігання впливу синього світла:

Використовуйте захисні екрани: встановлення фільтрів на екрани може діяти як щит від синього світла і, таким чином, зменшити його шкідливий вплив на шкіру. У той час як деякі гаджети можуть мати вбудовані налаштування, інший варіант – мінімізувати яскравість або перемкнути пристрій у нічний режим, щоб контролювати випромінювання синього світла.

SPF може допомогти: синє світло, яке випромінює екран вашого пристрою, таке ж шкідливе, як ультрафіолетові промені сонця. Тож навіть якщо ви перебуваєте в приміщенні, сидячи перед екраном протягом тривалого часу, використовуйте екран найкращої якості з широким спектром SPF. Не забудьте продовжувати подавати заявку один раз за кожну годину роботи.

Зволожувач на водній основі: електронні пристрої виділяють тепло, яке може викликати сухість шкіри. Щоб запобігти цьому, регулярно наносьте на обличчя хороший зволожуючий крем, щоб підтримувати його живлення. Вашим найкращим вибором є зволожуючий крем на водній основі, багатий гіалуроновою кислотою, який справляється з блакитним світлом і підтримує вашу шкіру зволоженою. Вимийте обличчя: регулярне вмивання обличчя позбавить вас від будь-яких радикалів, які виникають під час тривалого перебування перед екраном. Обов’язково робіть часті перерви, щоб зменшити навантаження на очі. Ви також можете використовувати ніжний миючий засіб, але помірно, для сухої шкіри.

От admin