Содержание
Сьогодні не дуже легко знайти потрібну роботу. Економіка в руїні, конкуренція жорстка, а хорошу роботу важко знайти. Але якщо ви сповнені рішучості отримати роботу, яку завжди хотіли, є речі, які ви можете зробити, щоб покращити свої шанси. Ось кілька порад, які допоможуть виділитися з натовпу та отримати роботу вашої мрії.
1. Проведіть дослідження
Перш ніж подати заявку, важливо провести дослідження та визначити, що компанії шукають. Які навички вони вимагають? Який досвід вони віддають перевагу? Що більше ви знаєте про компанію, то вищі ваші шанси вразити їх своєю заявкою.
Ви також зможете визначити, чи підходить вам компанія. Ви хочете переконатися, що хочете там працювати, і що ви будете задоволені роботою, якщо її отримаєте. Тому перегляньте відгуки про компанію в Інтернеті та поговоріть з людьми, які там працюють, якщо можете.
Щоб провести дослідження, ви можете скористатися таким сайтом, як Glass Door. У них часто є огляди компаній, а також детальна інформація про те, як це – працювати в тій чи іншій компанії. Ви також можете дослідити конкретну назву посади, щоб отримати уявлення про те, що передбачає робота та які навички потрібні.
2. Мережа
Мережа є важливою. Ви повинні оприлюднити своє ім’я та повідомити людям, що ви шукаєте роботу.
Є кілька способів створення мережі. Ви можете відвідувати галузеві заходи, спілкуватися зі знайомими людьми, які працюють у сфері, яка вас цікавить, або приєднатися до відповідних онлайн-груп. Ви також повинні переконатися, що ваш профіль LinkedIn актуальний і що ви активно використовуєте його для спілкування з іншими у своїй галузі.
3. Налаштуйте своє резюме
Коли ви подаєте заявку на роботу, ви повинні переконатися, що ваше резюме адаптовано до кожної посади. Не надсилайте однакове загальне резюме всім. Замість цього знайдіть час, щоб налаштувати його так, щоб він підкреслив навички та досвід, які найбільше відповідають роботі.
Якщо ви не впевнені, як налаштувати своє резюме, ви можете скористатися послугою, як-от TopResume. Вони пропонують безкоштовну послугу критики резюме, яка допоможе вам визначити, які області вашого резюме потребують вдосконалення.
4. Напишіть чудовий супровідний лист
Крім того, щоб скласти своє резюме, ви також повинні приділити час написанню добре складеного супровідного листа. Це ваша можливість по-справжньому продати себе роботодавцю та пояснити, чому ви найкращий кандидат на роботу.
Під час написання супровідного листа згадайте конкретні приклади свого досвіду та досягнень, пов’язаних із вакансією, на яку ви претендуєте. Вам також слід уникати використання загальних фраз на кшталт «Я працьовитий», а натомість зосередитися на підкресленні конкретних доказів вашої трудової етики.
5. Перевірте свої соціальні мережі
Багато компаній шукатимуть вас під час найму. Існує хороший шанс, що навіть така гігантська компанія, як Amazon, перевірить вашу історію.
Обов’язково очистіть свої облікові записи в соціальних мережах, перш ніж подавати заявку на роботу. Видаліть будь-які дописи чи фотографії, які можуть бути розцінені як непрофесійні. Подивіться на свій Твіттер і подивіться, чи є якісь дописи, які можуть змусити вас виглядати погано. Навіть якщо публікації старі або не мають на меті виглядати погано, компанії побоюються наймати когось із негативною присутністю в Інтернеті.
Обов’язково зайдіть у Google, щоб побачити, що з’явиться. Якщо є щось негативне, вживіть заходів, щоб це виправити. Ви можете створити позитивний контент, щоб зменшити негативні результати.
6. Попрактикуйтеся в опитуванні
Один із єдиних способів підготуватися до співбесіди – потренуватися заздалегідь. Це може допомогти вам почуватися впевненіше та менше нервувати, коли прийде час справжньої співбесіди.
Почніть зі списку типових запитань для співбесіди, а потім дайте відповіді на них вголос. Крім того, ви можете зіграти рольову гру з другом, де вони гратимуть інтерв’юера та задають вам запитання.
7. Одягайтеся на успіх
Як і будь-де в житті, перше враження має значення. Ви захочете одягатися так, щоб свідчити про професійне та серйозне ставлення до роботи.
Для чоловіків це часто означає носити костюм або брюки з сорочкою на ґудзиках. Для жінок є більше варіантів, але намагайтеся, щоб все було офіційно. Вам також слід уникати надто повсякденного одягу, наприклад джинсів або кросівок.
8. Приходьте рано
Важливо прибути на співбесіду вчасно, але ще краще прийти раніше. Це свідчить про вашу пунктуальність і трохи знімає напругу, оскільки вам не доведеться турбуватися про запізнення.
Намагайтеся приходити раніше. Це дасть вам час, щоб заспокоїти тривожні почуття та переглянути свої відповіді востаннє перед початком співбесіди.
Висновок
Щоб отримати бажану роботу, потрібен час, зусилля та підготовка. Але якщо ви будете дотримуватися цих порад, ви станете на крок ближче до роботи своєї мрії.