Круїзи — один з найпопулярніших способів відправитися у відпустку. Частково це пояснюється тим, що коли ви вирішуєте відправитися в круїз, все включено: харчування, розваги та розваги для дітей. Круїзні компанії роблять усе можливе, щоб пасажири відчували, що вони будуть у безпеці, захищені та повернуться додому, почуваючись чудово після круїзу. Щонайбільше, вони очікують повернутися додому з сонячними опіками та кількома чудовими історіями, щоб розповісти своїм колегам про сходження на Чичен-Іцу.

Однак іноді сувора правда про круїз полягає в тому, що він може бути дуже небезпечним через недбалість членів екіпажу, через небезпечний характер деяких берегових екскурсій або інших аспектів круїзу. Хоча випадки загибелі або серйозних травм пасажирів і членів екіпажу на круїзному судні низькі, вони трапляються.

Падіння за борт

У період з 2009 по 2013 роки в середньому 16 пасажирів і членів екіпажу гинули щороку в результаті падіння з корабля навмисно або випадково. Однією з причин перебору є наркотичне або алкогольне сп’яніння. Круїзні лайнери сумно відомі тим, що на них є кілька барів, де багато дорослих спілкуються та добре проводять час. І бармени не відсікають людей, які повинні бути, і ці пасажири можуть ризикувати втратити рівновагу, намагаючись повернутися в свою каюту, і випасти за борт. Пам’ятайте, що круїзні кораблі не стоять на твердому ґрунті, тому вони мають певний рух, до якого може знадобитися звикнути. Через це може бути важко ходити на кораблі, якщо ви до цього не звикли. Але якщо ви пили, то ваш баланс постраждає набагато сильніше.

Захворювання

У середньому 2100 людей щороку страждають від спалахів шлунково-кишкових захворювань під час круїзів. Також підраховано, що принаймні одне круїзне судно має відвідувати порт США щороку через спалах шлунково-кишкового захворювання. Новий коронавірус COVID-19 потрапив у заголовки газет на початку 2020 року, коли його поширення було пов’язано з подорожами на круїзних лайнерах. Реакція громадської охорони здоров’я на спалахи COVID-19 на круїзних лайнерах стала катастрофою та призвела до зараження понад 700 людей на зареєстрованому в Британії круїзному лайнері Diamond Princess. Diamond Princess був першим круїзним лайнером, на борту якого стався серйозний спалах коронавірусу, і він перебував на карантині в Японії протягом місяця. В результаті загинули 14 осіб. На той час на судно припадало більше половини зареєстрованих випадків COVID-19 за межами Китаю.

Як повернути кохану людину додому?

Це одне з найбільших питань, які виникають у людей після того, як вони дізналися, що близька людина померла під час відпустки. Чи зможе круїзна компанія розвантажити будь-кого, хто помер, залежатиме від того, де в цей час знаходиться судно, де воно зареєстроване та який порт воно відвідує. Якщо у вас виникли запитання, консульство США може вам допомогти.

Що робити, якщо моя кохана людина померла під час круїзу?

Якщо ваша кохана людина померла під час перебування на круїзному судні через недбалість, вам потрібно поговорити з адвокатом у справах про тілесні ушкодження. Морське право може бути складним, але адвокати з багаторічним успіхом у представництві інтересів клієнтів, як-от юристи Lipcon, Margulies, Alsina & Winkelman, PA, можуть допомогти вам отримати справедливість, на яку ви заслуговуєте.

От admin