вступ

Історія кохання між міленіалами та криптовалютою викликала багато шуму на фінансовому ринку. Ця любов також лякає Уряд і монетарні регулятори.

З часів негараздів, з якими ми зіткнулися під час пандемії COVID-19, стався значний сплеск використання цифрових методів оплати, що дуже привернуло молоде покоління. Мілленіали більше не люблять носити з собою готівку і схильні платити за товари та послуги просто одним натисканням на телефон.

Серед усіх криптовалют найбільше мілленіали люблять біткойни. Згідно з повідомленнями, люди, які народилися між 1981 і 1996 роками, збираються інвестувати в біткойни більше, ніж у будь-які інші форми інвестицій, такі як золото, акції чи нерухомість. Люди з покоління Z навіть торгують акціями марихуани. Натисніть тут, щоб дізнатися більше про торгівлю та отримання прибутку.

5 причин, чому міленіали люблять криптовалюти

Є кілька причин, за якими можна пояснити любов міленіалів до криптовалют. Я сам міленіум і інвестую в біткойни з тих пір, як мені виповнилося двадцять років.

1. Простота доступу та використання

Світ став цифровим за лічені десятиліття, і способи оплати теж мають стати цифровими. Криптовалюти ще більше покращать цифрові методи оплати. Міленіали усвідомили потенціал криптовалют.

Крім того, що він цифровий, він децентралізований. Це означає, що між ними немає посередників, і додайте до цього; він не має регулюючого органу. Це означає, що ви не зобов’язані звітувати про свої витрати будь-якій юридичній особі.

2. Зростаюча інфляція та різке зростання ціни біткойна

Давайте будемо чесними! Це через інфляцію, яка неминуча. Інфляція нижче 2% вважається сприятливою для економіки, але зростання інфляції означає, що ціни на товари та послуги обов’язково зростуть. Ось тут біткоіни сяють; у всьому світі буде видобуто лише 21 мільйон біткойнів, тому інфляція біткойнів майже неможлива.

Коли біткойн був вперше представлений, його вартість становила 0,0008 доларів США, а зараз вона досягла історичного максимуму в приголомшливі 42 000 доларів США. Фінансові експерти прогнозують, що до кінця 2021 року вартість одного біткоіна досягне колосальних 100 тисяч доларів.

3. Розрив між поколіннями

Дослідники виявили, що чим старшими ми стаємо, тим більше починаємо приймати ризиковані рішення. Більшість мілленіалів молодше 25 років, і вони вкладають дуже значні кошти в біткойни, так що це виявляється фондом раннього виходу на пенсію. У Сполучених Штатах Америки більшість студентів беруть величезні суми кредитів, щоб вступити до коледжу.

Деякі студентські позики перевищують 1,5 мільйона доларів США, і навіть після цього вони не отримують хорошої роботи та не можуть виплачувати свої борги, що завдає їм серйозних фізіологічних збитків. Якщо ви інвестуєте в біткойни, принаймні є гарантія, що ви заробите на цьому, враховуючи поточний ринковий сценарій.

4. Це цифровий світ

Від Facebook до Twitter і Whatsapp цифрові медіа стали частиною нашого життя. І технічно підковане покоління цінує цифрові методи оплати більше, ніж готівку, тому біткойни, будучи цифровою валютою, люблять міленіали.

5. Втрата віри в банківську систему

Я впевнений, що ви, як тисячоліття, розчаровані традиційною банківською системою. Для здійснення будь-яких транскордонних операцій банк завжди стягує значну суму як комісію за обробку.

Роблячи це, ви витрачаєте величезну частину ваших грошей, просто сплачуючи комісію за обробку та додаючи до цього тривалий час, необхідний для переказу, який може становити від 3-4 днів до тижня. Усі ці фактори змусили міленіалів віддати перевагу криптовалютам готівці.

Заключні думки

Коли коронавірус тільки почав поширюватися, уряди більшості країн наполягали на тому, щоб їхні громадяни використовували цифрові методи оплати, і накладали значні штрафи на тих, хто використовує готівку, щоб запобігти поширенню коронавірусу.

Ця тенденція додала масла в любов міленіалів до криптовалют. У наш час, коли кишенькові крадіжки стали дуже поширеним злочином у великих містах, я впевнений, що криптовалюти принесуть користь тисячоліттям.

От admin