У той час як у деяких місцях заборонено вживати алкоголь у громадських місцях або вимагаються дозволи на продаж алкоголю, інші дозволяють алкоголь у необмежених кількостях і не накладають жодних обмежень на те, де його можна вживати.

Варто знати про місцеві закони щодо вживання алкоголю, тому що, наприклад, вас не можуть знайти п’яними в пабах Великобританії.

Перебування в нетверезому стані в британських пабах може спричинити штраф

Закон Великої Британії також забороняє сп’яніння в пабах «будь-яка дорога чи інша громадська територія, будь то будівля чи ні», як зазначено в розділі 12 Закону про ліцензування 1872 року.

Крім того, продаж алкоголю особам у стані алкогольного сп’яніння або порушення громадського порядку є протизаконним. Відповідно до Закону про ліцензування 2003 року поліція може накласти фіксований штраф у розмірі 90 фунтів стерлінгів на будь-кого, хто продає алкоголь п’яній особі. Якщо справа дійде до суду, штраф може бути збільшений до 1000 фунтів стерлінгів.

Закони про вживання алкоголю з усього світу

Ці закони допомагають регулювати те, як люди вживають алкоголь, і всі вони мають свою унікальну історію. Давайте розберемося, що включають деякі закордонні закони про алкоголь.

У Німеччині не можна їздити на велосипеді п’яним

Їзда на велосипеді не є безпечною альтернативою водінню, якщо ви хочете повернутися додому після ночі алкогольного сп’яніння

тому що ви берете активну участь у дорожньому русі, і на вас будуть накладені суворі штрафи, якщо ви спричините ДТП або вас зупинять з алкоголем у крові.

У Німеччині діє положення, яке дозволяє поліції вилучати водійські права в будь-кого, хто їде на велосипеді в нетверезому стані, і вимагає медичного та психіатричного огляду, відомого як MPA.

В Огайо заборонено напивати рибу

Одним із найдивніших правил в Огайо є те, що забороняється напивати рибу. Однак вважалося, що це лише чутки, а не вагомий доказ існування такого закону.

В Австралії заборонено розчавлювати банки з пивом грудьми

Розчавлювати пивні банки між грудьми в пабі заборонено в Західній Австралії. 31-річну барменшу, яка працює в готелі Premier в Пінджаррі, на південь від Перта, оштрафували на 1000 доларів за те, що вона розчавила банки з пивом між грудьми, оскільки це, очевидно, суперечить закону.

У Франції для водіїв потрібні алкотестери

Суперечливе правило, яке вимагало від усіх водіїв у Франції завжди мати один зі своїх комплектів алкотестерів у своїх автомобілях, діяло з 2013 року до його скасування наприкінці 2019 року. Франція вимагає від водіїв мати комплект алкотестерів у своїх автомобілях, щоб уникнути негайного штрафу. Уряд запровадив це, щоб зменшити кількість смертельних випадків унаслідок алкогольного сп’яніння.

Висновок

У світі існує багато дивних законів про вживання алкоголю. У деяких країнах пити в громадських місцях заборонено, а в інших це абсолютно прийнятно. У деяких місцях алкоголь можна придбати лише в окремих магазинах, а в інших – де завгодно.

Тому наступного разу, коли ви плануєте подорож, обов’язково ознайомтеся з місцевими законами про вживання алкоголю – ви можете бути здивовані тим, що знайдете!

От admin