Запитайте десятьох людей, яка їх порада номер один для подорожей, і ви цілком можете отримати десять різних відповідей. Від чудових додатків для бронювання до дивних і чудових ідей для упаковки речей, багато з нас виявили, що під час міжнародної подорожі ми випадково натрапили на корисний «лайфхак».

Незалежно від того, чи ви зосереджені на тому, щоб заощадити гроші чи місце у валізі, чи просто хочете знати, що зможете без стресу провести час, оглядаючи визначні пам’ятки, поки вас немає, у наведеному нижче списку має бути щось для вас. Можливо, ви користувалися додатками зі знижками на рейси, але не знали, що можете отримати додаткові гроші, отримавши доступ до цін, указаних в іншій країні. Можливо, ви завжди скручуєте свій одяг, щоб він займав менше місця і не м’явся, але ви не знали, що пакувальні кубики випускаються у форматі «стиснення».

Яку б тактику ви зараз не використовували, не за горами завжди є новий спосіб вирішення проблем. Перш ніж вирушити на наступний рейс, ознайомтеся з цими порадами та підказками щодо міжнародних подорожей, щоб переконатися, що ви отримуєте максимум за свої гроші – і робити це якомога легше.

Подорожі зі сном: економте гроші, виграєте час

По-перше, це простий спосіб скоротити суму грошей, яку потрібно витратити на проживання, а також збільшити час, який ви витрачаєте на огляд визначних пам’яток: подорожі зі сном.

Подорожі зі спальними місцями можуть бути нічними рейсами або спеціальними «спальними потягами» та автобусами, але незалежно від способу транспорту, ідея полягає в тому, що ви дістанетеся від пункту А до пункту Б за ніч, а не витрачатимете свої дорогоцінні денні години на дорозі, а потім одразу будете платити за місце проживання. Замість того, щоб дорога та проживання були окремими витратами та двома різними видами використання вашого часу, ви можете об’єднати їх в одне.

Якщо ви летите за кордон, перевірте різницю в часі та визначте, який час буде ідеальним для відправлення та прибуття. Якщо ви просто подорожуєте з одного кінця країни в інший, автобуси та потяги можуть бути набагато дешевшими, ніж авіарейси, а також заощадити вам на вартості ночівлі в готелі чи хостелі. Просто переконайтеся, що ви вибираєте послугу, призначену для сну, з відкидними кріслами або простими ліжками для подорожі.

Купуйте міжнародні знижки за допомогою VPN

Встановлювати сповіщення про ціни та переглядати додатки для пошуку найкращих пропозицій – це добре, але для отримання найбільших знижок на авіаквитки та готелі може знадобитися трохи додаткових хитрощів.

Дослідження показали, що люди, які купують авіаквитки в таких місцях, як США та Китай, іноді можуть заплатити на 1000 доларів більше, ніж люди, які бронюють такі самі рейси з Польщі чи Малайзії. Замість того, щоб просто поринати в заздрість, що люди в інших країнах можуть отримати кращі пропозиції, ніж ви, є спосіб обманом змусити веб-сайти надати вам такі ж знижки.

Незважаючи на те, що вони насправді є інструментом кібербезпеки, VPN або віртуальні приватні мережі часто використовуються людьми, які хочуть отримати доступ до сервісів потокового передавання, які заблоковані в певному регіоні. Це тому, що мережі VPN дозволяють вам підключатися до Інтернету через комп’ютерний сервер десь у світі, а це означає, що ви також можете використовувати їх, щоб купувати міжнародні рейси та ціни на готелі.

Установивши програму VPN на свій телефон або комп’ютер, ви можете просто перемикатися між місцями та робити покупки, наче перебуваєте в будь-якій іншій країні, де ваш постачальник програми має сервери. Це може допомогти вам забронювати авіаквитки на 1000 доларів США дешевше або збити £ Знижка 400 від ціни готелю – у будь-якому випадку це варто зробити, перш ніж витрачати гроші.

Навчіться постійно перевозити лише ручну поклажу

Для тих, хто любить пакувати речі на будь-який випадок, ідея подорожувати лише ручною поклажею для тривалих поїздок може здатися нездійсненною. Але якщо мандрівник, який подорожує світом протягом шести місяців, може прожити за рахунок однієї сумки розумного розміру, немає жодних причин, щоб ви не могли це зробити під час подорожі, яка триває лише вихідні або кілька тижнів.

Є кілька способів максимально збільшити простір у сумці для ручної поклажі, а також корисні поради, щоб усе залишалося свіжим. По-перше, інвестуйте в кілька кубів компресійної упаковки. На відміну від звичайних пакувальних кубів, які допомагають упорядкувати ваші речі у більшій сумці, компресійні пакувальні куби також розроблені для того, щоб стиснути речі в мінімальний простір, який вони можуть зайняти.

Далі придбайте мініатюрний подовжувач живлення або багаторозетковий адаптер, який підтримує більшість USB-кабелів і звичайних штекерів. Деякі адаптери також мають слоти для пам’яті SD і MicroSD, які зручно мати для швидкого читання та запису з карт пам’яті. Замість того, щоб пакувати кілька зарядних адаптерів для кожного предмета, який потрібно зарядити під час вашої відсутності, або боротися за єдину розетку в готельному номері, міні-стрип займає лише невелику частину вашої сумки, і ви можете заряджати пристрої лише з кабелями USB і адаптером з одним штекером.

Логічно подумайте про те, що вам насправді потрібно взяти, і беріть лише ті речі, які дійсно необхідні. В Інтернеті є різні статті та відео, які демонструють способи пакувати речі для тривалої подорожі лише з невеликою сумкою (наприклад, цією), тому, якщо ви ще не професіонал пакування, будьте готові позбавити себе черги біля багажної каруселі. або повністю втратити свій багаж.

Ознайомтеся з додатками

Сьогодні є програми практично для всього, і мандрівники можуть скористатися чим завгодно: від миттєвих мовних перекладачів до персональних помічників з огляду визначних пам’яток.

Враховуйте свої бажання, потреби та те, що абсолютно не можете жити без них. Додаток на кшталт Skyscanner, який може шукати пропозиції польотів і сповіщати вас про будь-які раптові піки чи падіння, може бути неоціненним перед зльотом. Але як тільки ви поїдете, вам, ймовірно, знадобиться трохи більше допомоги.

Завантажуйте карти для використання в режимі офлайн, щоб ви могли орієнтуватися, коли у вас немає хорошого з’єднання з мережею. Використовуйте програми-навігатори, як-от CityMapper, щоб знайти найшвидші та найдешевші шляхи від А до Б, а також безкоштовні засоби пошуку WiFi, щоб постійно знаходити найближче доступне підключення

Google Translate тепер також пропонує функцію завантаження в автономному режимі, тобто ви можете використовувати програму для перекладу знаків, звуків і меню, навіть коли ви не в мережі. Крім того, є такі додатки, як Any Tour і GeoTourist, які пропонують захоплюючі аудіотури та путівники по місцевій культурі.

Якими б не були ваші цілі та інтереси в подорожі, ви можете майже гарантувати, що у вас є програма, яка допоможе вам зробити щось більше.

От admin