Подорожі в часі сягають ранніх релігій індуїзму, буддизму та ісламу. Насправді, можливо, ще далі, ніж це, якщо це дійсно працює. І ніхто не любить подорожі в часі більше, ніж кіно. Або мандрівники в часі, які змінили своє майбутнє (чи минуле) і розбагатіли, і розгулялися набагато більше, ніж вони робили у своїх початкових часових шкалах.

Також: пояснення 11 пам’ятних смертей у фільмах

Справа в тому, що бачимо Люди Ікс: Дні минулого майбутнього ми почали думати про теорії подорожей у часі у фільмах. І навіть незважаючи на те, що деякі з цих фільмів, можливо, не були засновані на реальних історіях, ми в цьому майже впевнені Супермен це байопік — багато фільмів про подорожі в часі базують аспект подорожі в часі своїх фільмів на реальних теоріях. Ось чотири найкращі, які ми могли знайти… плюс Зоряний шлях: Покоління тому що це був цікавий погляд на подорожі в часі, незважаючи на те, що він був жахливим, жахливим фільмом.

#1. Супермен (1978)

Щоб врятувати Лоїс Лейн від автомобільної аварії, Супермен облітає Землю, протидіючи її обертанню, і повертає світ назад у часі, щоб запобігти певним подіям.

Що це говорить про подорожі в часі
Цей час механічний, і ми можемо швидко перемотувати його вперед і назад, як касету VHS.

Реальна теорія подорожей у часі в грі: нескінченний циліндр
Астроном Френк Тіплер запропонував механізм, за якого речовина, маса якої в 10 разів перевищує масу Сонця, згортається в довгий щільний циліндр. Як космічний стик. Теоретично, після обертання циліндра зі швидкістю кілька мільярдів обертів на хвилину, космічний корабель міг би підключитися до обертання та створити замкнуту часову криву, якою можна було б маніпулювати ззовні.

От admin