Тайм-менеджмент і студенти не часто йдуть рука об руку. Однак це не означає, що учні не можуть виконати завдання вчасно. Просто молоді люди мають навчитися деяким основним порадам і прийомам, як завжди подавати свої есе до закінчення терміну. Зазвичай для такого таланту багато не потрібно. Ви побачите. Ось кілька порад, як навчитися більше ніколи не пропускати дедлайн.

Ведіть розклад і календар

Перш за все, вам краще почати відстежувати всі свої завдання, іспити, важливі навчальні дні тощо. Помістіть усе це в календар, щоб ви могли бачити їх у будь-який час. Візуальне відображення всіх термінів допоможе вам більш ефективно оцінювати свій час. Крім того, маючи на карті та позначаючи всі важливі дати, ви будете більш продуктивними та зосередженими.

Крім того, наявність розкладу з чітко визначеним часом для навчання тільки підвищить вашу ефективність. Лише знання того, що кожен день у вас є певна кількість годин для навчання і тільки для навчання, повинно тримати вас на шляху. Отже, коли ви знаєте, що наступного тижня у вас є крайній термін складання есе, ви можете підрахувати, скільки навчальних годин у вас є для його виконання та чи може вам знадобитися додатковий час.

Нанесіть на карту свою роботу

Есе вимагає набагато більше роботи, ніж просто сидіти і писати. По-перше, потрібно знати, про що писати. Отже, ви повинні завершити дослідження, перш ніж навіть розглядати можливість писати. Дослідження може бути найбільш трудомісткою частиною роботи. Для цього потрібні хороші аналітичні та критичні навички. Ви повинні знати, як шукати достовірну інформацію в Інтернеті, як користуватися онлайн-навчальними бібліотеками тощо. Отже, залежно від вашого досвіду та знань про тему написання, дослідження може тривати від кількох годин до кількох днів.

Далі вам потрібно окреслити обсяг вашої роботи та скласти план есе. Складання контурів також є навичкою, яка приходить з часом і практикою. Тому більшості першокурсників, можливо, знадобиться виділити додатковий час для виконання цього завдання. На цьому етапі студент повинен вирішити, що він хоче сказати у своїй роботі, в якому порядку та як. Письменники також бачать обсяг роботи, необхідний для написання есе, кількість абзаців і розділів тощо. Отже, ви також можете встановити конкретні часові рамки для кожного розділу есе. Роблячи це, ви встановлюєте чіткі дедлайни й легко бачите, коли відстаєте.

Припиніть зволікати

Це може здатися очевидною порадою, але намагайтеся уникати будь-якого зволікання. Ви можете виконати всі попередні кроки як слід, а потім… не виконати їх вчасно через зволікання. Отже, відкладати свою роботу на останній момент є зовсім протилежним кроком від подачі її вчасно. Однак часто саме це є причиною того, чому так багато студентів запізнюються зі своїми завданнями.

Учні можуть просто продовжувати говорити: «Не сьогодні», коли думають про есе. По-перше, ви вважаєте, що до дедлайну залишилося багато часу. Далі ви занадто зайняті іншими більш терміновими справами. Таким чином, перш ніж ви це усвідомите, залишилося кілька днів до кінцевого терміну, і ви зараз занадто налякані необхідним обсягом роботи, який вам потрібно виконати, щоб завершити її вчасно.

Звичайно, ви завжди можете почитати реальні відгуки та знайти послуги з написання на свій смак. Проте ви можете уникнути додаткового стресу та витрат, просто дотримуючись свого плану та виконуючи роботу вчасно.

Не пропускайте перевірку

Намагайтеся не забувати в плані коректуру. Завжди залишайте принаймні день-два для вичитки до кінцевого терміну. Таке завдання потребує часу та самовіддачі. Ви повинні бути дуже обережними з цим, щоб уникнути будь-яких опечаток або помилок у вашій остаточній версії. Проте, якщо ви не відчуваєте достатнього досвіду, щоб перевірити свою роботу, ви завжди можете довірити це службі безробітних викладачів. І якщо ви запитаєте: «А як перевірити, чи достатньо законних безробітних професорів?» ви можете зв’язатися з ними та поставити будь-які додаткові запитання.

Крім того, одна додаткова порада, яку ми можемо дати вам, це уникати коректури одразу після написання. Тому краще почекати, поки ви закінчите, перш ніж почати редагування та вичитку. Головним чином тому, що коректура займає багато часу. Отже, роблячи це фрагментарно, ви не можете спланувати, скільки часу це загалом може зайняти.

Крім того, вичитуючи відразу, ви можете потрапити в пастку сумнівів у собі. Тому ви будете змушені переписати все, що щойно зробили, тому що вам буде незручно читати свою роботу. Однак пауза перед вичитуванням допоможе вам підійти до тексту новим поглядом. Скоріше це буде хтось інший. Тож ви будете менш критично ставитися до прочитаного, що іноді може бути добре.

Останні думки

Бути студентом – це сам по собі виклик. Бути студентом, який ніколи не запізнюється зі своїми завданнями, — це досягнення, яке ставить вас на перше місце. Отже, варто намагатися подати кожне есе вчасно. Звичайно, ці зусилля не повинні відбуватися за рахунок якості ваших документів. Тож ви можете спробувати дотримуватись наведених вище порад, щоб виробити звичку завжди встигати з документами.

От admin