Біткойн, найпопулярніший тип криптовалюти, був введений Сатоші Накамото ще в 2008 році. Це інновація інших цифрових валют, таких як Ecash, Digicash і Bitgold. Популярність біткойна зросла, коли він став найбільш проданою криптовалютою в 2013 році. Однак спочатку цей новий цифровий актив був призначений як засіб обміну між користувачами. Сьогодні майже немає нічого, що ви не можете зробити з біткойнами — платити, позичати, позичати, торгувати за допомогою крипто-скальперських сигналів тощо.

Криптовалюта — це тип цифрових активів, які захищені засобами шифрування, які називаються криптографією. Криптокористувачі купують цю валюту на обмінних платформах. Потім їм нададуть цифрові гаманці для зберігання їхніх «монет» або валют. Перекази та отримання коштів у криптовалюті зазвичай реєструються в публічних книгах, відомих як «блокчейни». Ці системи працюють децентралізовано через мережу комп’ютерів по всьому світу. Оскільки криптовалюти децентралізовані, жоден центральний банк федерального уряду не може володіти цим цифровим активом і контролювати його. Розробники використовували «Стелс-адреси», щоб забезпечити конфіденційність і анонімність користувачів Bitcoin. Цей механізм працює шляхом створення одноразової адреси для кожної транзакції, здійсненої з використанням біткойнів або будь-якої іншої криптовалюти.

Біткойни також можна отримати за допомогою «майнінгу криптовалют». Майнери в усьому світі змагаються у розв’язанні складних математичних завдань, і, у свою чергу, вони отримують винагороду нещодавно викарбуваними біткойнами. Однак цей тип придбання біткойнів є дуже складним і вимагає технічних навичок. Більше того, майнінг криптовалюти – це гонка серед ентузіастів і передбачає інвестиції в спеціалізоване обладнання та програмне забезпечення.

Торгівля біткойнами більш популярна, ніж використання біткойнів як засобу обміну на товари та послуги. Численні країни вже беруть участь у торгівлі криптовалютами, зокрема біткойнами. Сполучені Штати є найбільшою країною, яка активно торгує криптовалютами, з приблизно 1,5 мільярдами доларів США в біткойнах на їх торговому ринку. Росія, Нігерія, решта Європи та Китай слідом за Сполученими Штатами почали активно торгувати криптовалютами. Фінансові експерти розглядають криптовалюту як інвестицію з високим ризиком. Це можна пояснити нестабільністю ринку, який він представляє. Однак, як і будь-яка інша фінансова інвестиція, величезний приріст доходу супроводжується можливими втратами. Завдяки цій зростаючій тенденції криптотрейдингові платформи тепер стали доступними та зручними. Удосконалення обміну криптовалютою вже впроваджується, що робить його безпечним і простим у використанні.

Вигідні властивості біткойнів та інших криптовалют є головною причиною, чому ентузіасти бачать у них альтернативу фіатним грошам. Але чому біткойн цінний?

Валютна вартість

Валюта може бути цінною, лише якщо вона може підтримувати свою вартість, не знецінюючись з часом. У стародавні часи дорогоцінні метали, такі як золото чи діамант, використовувалися як спосіб обміну, перш за все тому, що вони мають стабільну вартість. Говорячи простими словами, якщо валюта є засобом збереження вартості, її можна використовувати, тобто її можна зберігати, обмінювати та повертати без зниження її вартості.

Механізм обміну розвивався відповідно до мінливих потреб суспільства. Сьогодні представником карбованих валют стали паперові гроші. Вони не мають внутрішніх властивостей золота чи інших дорогоцінних каменів, але вони репрезентативні та їх можна обміняти на товари та послуги.

В даний час більшість країн вже адаптують фіатну валюту і залишили свою надійність на поставках золота. Фіатні валюти – це валюти, випущені урядом, які не покладаються на резерви золота та срібла. Вартість бумажних грошей значною мірою залежить від стабільності уряду, який їх випустив, і від закону попиту та пропозиції. Прикладами фіатних грошей є долари США, євро, єни та інші основні валюти.

Характеристики біткойна, які роблять його цінним:

  1. Дефіцитність

Забезпечення достатньої пропозиції валюти є важливим для підтримки її вартості. Якщо доступних товарів менше порівняно з грошовою масою, ціни на них різко зростуть. З іншого боку, якщо грошова маса занадто мала, це також спричинить економічні проблеми, а згодом і економічний крах.

Біла книга біткойнів вказує на те, що пропозиція монет буде обмежена 21 мільйоном. На даний момент колекція біткойнів становить приблизно 18 мільйонів. Біткоїни успішно видобуваються приблизно кожні чотири роки, і до 2022 року пропозиція має перевищити 19 мільйонів. Майнери змагаються за інші біткойни, що залишилися. Коли всі біткойни були видобуті, а уряд США не міг продовжувати випускати рахунки, еквівалентні цьому цифровому активу, це може бути складним завданням. Дефіцит валюти підвищує її вартість, подібно до золота та діамантів.

2. Подільність

Валюти мають бути поділені на невеликі додаткові одиниці. Щоб він був успішним засобом обміну, його подільність має бути гнучкою. 21 мільйон біткойнів – це набагато менше, ніж обіг світових фіатних валют. Його найменша одиниця відома як «Сатоші», що дорівнює 0,00000001. Перевага полягає в тому, що окремі одиниці Satoshi можна гнучко розподіляти по всьому світу. Ступінь подільності біткойна набагато важливіший, ніж будь-яка фіатна валюта, включаючи долари США. Один сатоші дорівнює 1/100 000 000 1 біткоіна, тоді як долар США можна розділити на центи лише 1/100.

3. Утиліта

Споживачі повинні ефективно використовувати валюту як засіб обміну товарів і послуг. Робота в системі блокчейн є найважливішою перевагою біткойна, коли справа доходить до корисності. Блокчейни — це децентралізовані, розподілені системи загальнодоступних реєстрів, які не потребують постійної перевірки структури. Ці функції та гнучкість блокчейнів роблять корисність біткойна можливою навіть за межами криптовалютного простору.

Дізнайтеся більше про зручність і переваги використання криптовалют. Відвідайте веб-сайт Bitcoin System сьогодні!

4. Транспортабельність

Переказ валюти повинен бути зручним і доступним для користувачів, щоб він був економічно успішним. Біткойн можна переказувати через цифрові гаманці будь-коли та будь-де з мінімальними витратами на переказ. Традиційний переказ грошей зазвичай вимагає часу, особливо з великими сумами. З біткойнами це не проблема. Незалежно від суми, користувачі можуть зручно переказувати біткойни.

5. Довговічність

Довговічність фіатної валюти, особливо в паперовій формі, є одним з її недоліків. Завжди спостерігається можливість розірвання та спалення, що робить його непридатним для використання. Ця помилка не стосується криптовалют, що робить їх ще більш цінними. Біткойни також неможливо підробити; це через децентралізовану систему блокчейну, яка ними керує.

От admin